Home » 2021 » Νοεμβρίου

Monthly Archives: Νοεμβρίου 2021

Συλλογικός Προγραμματισμός Σχολικής Μονάδας 2021-22.

Πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να διαβάσετε τον συλλογικό προγραμματισμό της σχολικής μονάδας  του 4ου Νηπιαγωγείου Σιδηροκάστρου για τη σχολική χρονιά 2021-22.

Συλλογικός προγραμματισμός σχολικής μονάδας.

Ερωτηματολόγιο διερεύνησης απόψεων για τα αγγλικά στο Νηπιαγωγείο.

Παρακαλούμε τους γονείς του Νηπιαγωγείου να συμπληρώσουν τον παρακάτω σύνδεσμο από τη  δική τους οπτική, σχετικά με την εισαγωγή της αγγλικής γλώσσας στο νηπιαγωγείο.Το ερωτηματολόγιο  είναι από το Ι.Ε.Π.( ινστιτούτο εκπαιδευτικής πολιτικής) και είναι πλήρως ανώνυμο.

Ευχαριστούμε πολύ.

Πρώτη Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης του Εκπαιδευτικού Έργου της Σχολικής Μονάδας (έτος αναφοράς: 2020-2021)

Πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να διαβάσετε την πρώτη έκθεση εσωτερικής αξιολόγησης του 4ου Νηπιαγωγείου Σιδηροκάστρου για τη σχολική χρονιά 2020-21.

Πρώτη έκθεση εσωτερικής αξιολόγησης 2020-21 για την ιστοσελίδα