Home » Μένουμε σπίτι » Υποστήριξη από Κοινωνική Λειτουργό και Ψυχολόγο.

Υποστήριξη από Κοινωνική Λειτουργό και Ψυχολόγο.

d259862a1329a6b9e46521b8f6a185f0_XL

Σας ενημερώνουμε ότι η Κοινωνική Λειτουργός,η Ψυχολόγος και η Νηπιαγωγός του Τμήματος Ένταξης  του σχολείου μας βρίσκονται στη διάθεση σας, ώστε σε συνεργασία να αντιμετωπίσουμε τη δύσκολη αυτή περίοδο.

Η Ψυχολόγος: Κρεμέτη Βίκυ ( pkoukos@live.com )
 Η Κοινωνική Λειτουργός: Αποστολάκη Κατερίνα ( katerinaki.ks@gmail.com )
Η Νηπιαγωγός του Τ.Ε. Μπογιατζίδου Γεωργία Ειρήνη ( gwgwmpogiatzidou@gmail.com )
Μπορείτε να στείλετε μήνυμα στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις και θα επικοινωνούν άμεσα μαζί σας.
Σας ευχαριστούμε.

Υποστήριξη από το ΚΕΣΥ Σερρών προς τις σχολικές κοινότητες

Σχετικά με τις υπηρεσίες υποστήριξης που μπορεί να παρέχει το ΚΕΣΥ Σερρών στο πλαίσιο των συνθηκών που έχουν διαμορφωθεί εξαιτίας του Covid-19 σε εκπαιδευτικούς, γονείς και μαθητές/τριες, λάβαμε το παρακάτω έγγραφο, το οποίο και δημοσιεύουμε. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ επικοινωνήστε με το ΚΕΣΥ με τους τρόπους που υποδεικνύονται:

ΚΕΣΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ