Home » Μένουμε σπίτι » 4η Αποστολή ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ

4η Αποστολή ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ

Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΑΚΗ ΣΠΙΤΑΚΗ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ (Πόλη) ΣΕΡΡΕΣ - GTP                    Κάστρο Σιδηρόκαστρου - Ελληνικά Κάστρα

Η πλατεία                                                    Το κάστρο

Ήρθε η στιγμή για την τελευταία αποστολή «Μένουμε σπίτι…μαζί!!!».

Ο ταξιδιωτικός οδηγός του Άκη Σπιτάκη!!!

Θα χρειαστούμε λοιπόν για αυτή την αποστολή φωτογραφίες, ζωγραφιές και πληροφορίες για τον τόπο που μένουμε, για το σχολείο μας και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε ότι μπορεί να συμπεριληφθεί. Φωτογραφίες από πλατείες, πάρκα, δάση, όμορφα σημεία του τόπου μας, μνημεία, εκκλησίες,μουσεία και ότι άλλο μπορεί να μας βοηθήσει να φτιάξουμε έναν ταξιδιωτικό οδηγό για την πόλη μας, την περιοχή και το σχολείο μας.

Παρακολουθούμε με προσοχή το παρακάτω βίντεο του ΄΄Άκη Σπιτάκη΄΄

Ας γίνουμε λοιπόν φωτορεπόρτερ και δημοσιογράφοι για να «γεμίσουμε τη βαλίτσα» του Άκη Σπιτάκη!!!

Βγάλτε φωτογραφίες τις οποίες θα περιμένουμε με χαρά για να φτιάξουμε έναν ταξιδιωτικό οδηγό για τον Άκη Σπιτάκη!!

Οι κυρίες σας!